
LED крушка GX53/6,4W/230V 4000K
LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Лампа за таван със семпъл и елегантен дизайн.Дифузерът създава ефект на звездно небе, когато лампата е включена. Функцията 3 в 1 дава възможност на потребителя да избира измежду 3 различни температури на светлината. Температура на светлината: 3000К, 4000К и 6400К. За превключване между тях се използва превключвател от долната страна на лампата (вж. снимката). LED технологията на лампата ви спестява до 80% повече енергия от обикновена крушка. Опростеният ѝ дизайн я прави лесна за инсталиране. Подходяща е за всекидневни, спални, кабинети, коридори, ресторанти или хотели.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Тип | Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Офис |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 125 W |
| Температура на светлината | 3000 K/4000 K/6400 K |
| Общ светлинен поток | 1800 lm |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Стил | Други |
| Series | BERET V-Tac |
| Производител | V-Tac |

LED лампи, 230V
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност

Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, комплекти
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, модерни
В наличност
230V
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка


Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност