LED Лампа за окачен таван ATUEL LED/12W/230V 4000K 14,5x14,5 см IP54
Описание на продукта
Инсталация в таван с помощта на пружини. Ще намерите рамка за създаване на лампа за таван ТУК.
Спецификации
Препоръчителна вид крушкаLED крушки
Захранващо напрежение230V
ТипЛампа за вграждане
МястоБаня
ФормаКвадратен
Защита срещу проникванеIP54
ЦокълВграден LED модул
Количество в опаковката1
Брой крушки1
Напрежение230 V
Гаранционен срок36 месеца
Индекс на цветопредаване (cri)80
Метод на монтажВграден
Среден живот на ресурса30000 h
Температура на светлината4000 K
Цвят на светлинатаНеутрално бяло
Клас на защита срещу токов удар2
Монтажен отвор117 mm
Максимална входяща мощност на източника12 W
Входяща мощност12 W
Еквивалент на класическата крушка70 W
Общ светлинен поток1020 lm
Дълбочина на вграждане120 mm
СтилДруги
Ъгъл на лъча110 °