
Eglo 81636 - Лампа за таван ELLA 1xE27/60W/230V
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Таванна или стенна лампа ELLA. Тази таванна лампа е изработена предимно от опалово стъкло, благодарение на което перфектно разпръсква светлината. Източниците не са включени в комплекта.
| Основен материал на осветлението | Стъкло |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 2 |
| Място | Спалня |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Форма | Кръгъл |
| Напрежение | 230 V |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Лампа за повърхностен монтаж |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Стил | Други |
| Series | ELLA Eglo |
| Производител | Eglo |

Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни, LED лампи, комплекти
В наличностБезплатна доставка
LED лампи
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност

Модерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, 230V
В наличност

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, модерни
В наличност
230V
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка


Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност