
Eglo 99459 - Плафон GRIMALDINO 2xE27/28W/230V
История на цените
- 25.04.2026 г. - 161,01 € / 314,91 лв.
- 10.10.2025 г. - 161,01 € / 314,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 131,86 € / 257,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 60.33 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Тип | Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Брой крушки | 2 |
| Цокъл | E27 |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 28 W |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Дървен декор | Каучуков фикус |
| Стил | Други |
| Форма | Квадратен |
| Series | GRIMALDINO Eglo |
| Производител | Eglo |
Подобни продукти


Модерна таванна лампа бяла с LED и димер - Rondas
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Eglo 32164 - LED RGBW димируемо таванно осветително тяло SALITERAS-C LED/24W/230V бяло
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Модерна таванна лампа месинг IP44 4-светлина - Cederic
Стъкло, модерни
В наличност
Бяла LED светлина за таван ø 48 cm Cluster - Reality
LED лампи, ключ за осветление, атипичен
В наличност
Mexen Hugo правоъгълна душ кабина SMC 120 x 90 см, бял камък - 42159012
Пластмаса

Таванна лампа бяла с LED и димер с дистанционно управление - Liv
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Таванна лампа от стомана 120 см с LED и дистанционно управление - Liv
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Таванна лампа бяла 120 см с LED - Liv
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Плафон бял вкл. LED 3-степенно димиране 2700-4000K с Dip Switch - Keane
Модерни, LED лампи
В наличност
Бяло LED затъмняващо се осветително тяло за таван 49x64 cm Darvin – Trio
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Alkan - Поликарбонатна подложка за торта ф31см (ZCP 706-2)AN

Brilagi - LED Плафониера SIRIJA LED/12W/230V Ø 35 см кремав
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Плафон ДЕФАНС, ø300, бял, абажур Шинц Бял, 1xE27

Плафониера ИСКРИ, ø400, бял гланц, 2xE27

плафон 50cm White app645-5C
Модерни, кухня
В наличност
Модерна таванна лампа бяла без абажур - Combi
Метал, модерни
В наличност
Модерен LED панел стомана 40 см с LED - Liv
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Бяло LED осветително тяло за таван FRANIA – EGLO
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Rabalux 3434 - LED таванно осветително тяло LUCAS LED/12W/230V
LED лампи, 230V
В наличност
Таванна лампа от стомана 80 см с LED с дистанционно управление - Live
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Briloner 7066-014 - LED Плафониера FLAME LED/21W/230V 3000K Ø 28,7 см
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Osram - LED Лампа за окачен таван SLIM LED/22W/230V 3000K
LED лампи, 230V
В наличност
плафон 40cm White APP643-4C
Модерни, индустриални
В наличност
Детски плафониер OXFORD 3xE27/15W/230V бял
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Brilagi - LED Плафониера SIRIJA LED/36W/230V Ø 45 см кремав
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Плафон triple white APP879-C 3x40cm
Модерни, индустриални
В наличност
Rabalux 5421 - Резервно стъкло за лампа UFO E27
Стъкло
В наличност
Eglo 99606 - LED таванно осветително тяло SARGINTO LED/6,3W/230V + LED/5,4W
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Плафон МЕТРОПОЛ, абажур Сами Бял

плафон 30cm White app641-3c
Модерни, индустриални
В наличност
Плафон ПИЕТРО, бял, 1xE27
LED лампи
Най-добрите продукти от Lampite.bg

Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 3
Комплекти
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 55x119 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стенна полица KAREN 120x72,2 cm бяла/орех
Мат, от орех
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Подова закачалка LINEA бяла
Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Мобилна стойка за дрехи LINEA сребриста
Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY, бели
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност