
32,64 €
63,84 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Таванно осветително тяло в модерен дизайн. Възможност за димиране и промяна на цветната температура (3000-6500K) чрез дистанционно управление. Функция за нощно осветление. Дистанционното управление е включено в комплекта.
| Цвят | Син |
|---|---|
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 5360 lm, 5360 lm, 5360 lm, 5360 lm, 5360 lm, 5360 lm, 5360 lm, 5360 lm, 5360 lm, 5360 lm, 5360 lm, 5360 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 370 W, 370 W, 370 W, 370 W, 370 W, 370 W, 370 W, 370 W, 370 W, 370 W, 370 W, 370 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W, 67 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Series | FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi |
| Производител | Brilagi |




Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка




























Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност