
7,67 €
15 лв.
Плафон ПИЕТРО, бял, 1xE27
LED лампи
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Осветителното тяло може да бъде монтирано като плафон или като висящо осветително тяло.Може да бъде окачено с помощта на въже, включено в опаковката.Дължина на въжето: 100 см.Цветна температура: 4000K (неутрална бяла).
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Лампа/Висящ полилей |
| Стил | Други |
| Видове окачване | На струна/връв/Повърхностен монтаж |
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Офис |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 960 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 70 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Series | CYNIDECO Bowi |
| Производител | BOWI |

LED лампи

Стъкло, квадратен
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса

Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

E27, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка