LED Крушка G45 E27/4W/230V оранжева - Aigostar
ТипLED крушка
СтилДекоративен
ФормаГлобус
ЦокълE27
Входяща мощност4 W
Еквивалент на класическата крушка30 W
Среден живот на ресурса25000 h
Брой цикли на превключване12500 ON/OFF
Количество в опаковката1
Напрежение230 V
Гаранционен срок24 месеца
SeriesPARTY Aigostar
ПроизводителAigostar B.V.
Подобни продукти
7,28 лв.
E27, LED
В наличност
LED Крушка DECO VINTAGE FILAMENT G125 E27/4W/230V 1800K
25,86 лв.
E27, LED
В наличност
Комплект от 5 димируеми LED AR111 черни 8W 600lm 2700K с GU10 цокъл
291,42 лв.
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 5 LED крушки GU5.3 MR16 5W 420lm 2700K 12V
LED, MR16
Комплект от 5 LED крушки GU10 AR111 8W 750 lm 3000K
GU10, LED, затъмняващи се
GU10 Димируема LED AR111 Черна 8W 600lm 2700K
GU10 LED крушка прозрачна 111mm 8W 750 lm 3000K
КОМПЛЕКТ 2x LED крушка PARTY E27/0,3W/36V лилава
6,38 лв.
GU10 3-степенна димируема към топла LED крушка AR111 11W 700 lm 2000-3000K
48,8 лв.
Комплект от 5 LED крушки GU10 3-степенно димиране до топло бяло AR111 11W 620lm 2000-3000K