LED Крушка ECOLINE C37 E14/7W/230V 3000K -  Brilagi
Тип крушкаLED
Гаранционен срок24 месеца
ЦокълE14
Входяща мощност7 W
Температура на светлината3000 K
ТипLED крушка
Напрежение230 V
ФормаСвещ
Количество в опаковката1
Цвят на светлинатаТопло бяло
Еквивалент на класическата крушка45 W
Общ светлинен поток560 lm
Ъгъл на лъча220 °
Среден живот на ресурса20000 h
Брой цикли на превключване10000 ON/OFF
Индекс на цветопредаване (cri)80 Ra
SeriesLED BULBS Brilagi
ПроизводителBrilagi
Подобни продукти
LED Крушка ECOLINE C37 E14/7W/230V 4000K -  Brilagi
5,65 лв.
E14, LED
В наличност
LED Крушка със сензор за движение и здрач A60 E27/8W/230V 3000K
21,01 лв.
E27, LED
В наличност
Комплект от 5 E27 димируеми LED крушки Opal G125 5W 450 lm 3000K
87,91 лв.
E27, LED, затъмняващи се
Комплект от 5 E27 3-степенна димируема LED крушка Opal G125 4W 450lm 2700K
Комплект от 5 Smart GU10 50mm димируеми LED крушки Opal 7W 630 lm 2700K
GU10, LED, затъмняващи се
Комплект от 2 димируеми LED крушки G9 с 3 степени на димиране, опал, 4.5W, 500lm, 4000K
Комплект от 5 E27 димируеми LED крушки спираловиден филамент G125 4W 270 lm 2200K
Комплект от 5 Smart GU10 50mm димируеми LED крушки Opal 7W 630 lm 4000K
GU10, LED, затъмняващи се
Комплект от 5 Димируема LED крушка E27 Опал G125 5W 450lm 2200K
LED крушка C37 E14/8W/230V 4000K
5,16 лв.
E14, LED
Комплект от 5 E27 LED крушки A60 сензор за здрач 4W 400 lm 2200K
Комплект от 5 димируеми LED крушки със спираловиден филамент G125 4W 270 lm 2700K