добри функции
История на цените
- 31.05.2026 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 4.08.2025 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 4.04.2025 г. - 24,49 € / 47,9 лв.
- 30.03.2025 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 7.03.2025 г. - 24,49 € / 47,9 лв.
- 11.10.2024 г. - 27,05 € / 52,91 лв.
- 12.06.2024 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Потолен осветител с микровълнов сензор за движение. Опалов дифузер, бяла основа. С висока степен на защита IP54, подходящ за баня и влажни помещения. Време на светене: 40 с. Сумрак: 0-5 лукса. Обхват на сензора до 8 метра. Ъгъл на детекция: 180/360°.
Спецификации
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
|---|---|
| Брой светлини | Комплекти |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 18 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Общ светлинен поток | 1530 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия/Със сензор |
| Еквивалент на класическата крушка | 105 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Място | Баня |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Стил | Други |
| Series | VESTAS Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Подобни продукти

Brilagi - LED таванно осветително тяло за баня VESTAS LED/28W/230V 4000K IP54
LED лампи, 230V, кръгъл
В наличност
Philips - LED Лампа DAWN LED/14W/230V бяла
Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличност
Таванна лампа от стомана 80 см с LED с дистанционно управление - Live
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
плафон 30cm White app641-3c
Модерни, индустриални
В наличност
Таванна лампа от стомана 120 см с LED и дистанционно управление - Liv
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
плафон 50cm White app645-5C
Модерни, кухня
В наличност
Eglo 97268 - LED таванно осветително тяло FUEVA 1 LED/25W/230V бяло, квадратно, 4000K
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Prezent 70324-LED Димируем плафон TRIMO LED/50W/230V Ø 60 см бял
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Таванна лампа бяла с LED и димер с дистанционно управление - Liv
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Бяло таванно осветително тяло Roda - Sollux
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
LED Лампа LED/18W/230V Ø 31 cм 3000/4000/6400K
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Бяла лампа за таван със стъклен абажур ø 12 cm Umerta - Sollux
Стъкло, метал, модерни
В наличност
плафон 40cm White APP643-4C
Модерни, индустриални
В наличност
Комплект от 6 вградени прожектора бели 17см с регулируем LED Келвин - Стефани
Модерни, LED лампи, комплекти
В наличност
Бяла LED светлина за таван 63,5x77 см Rise - Trio
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Таванна лампа бяла 120 см с LED - Liv
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Rabalux 71104 - LED таванен плафон VENDEL LED/12W/230V 4000K 25 см
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Бяла таванна лампа с LED 3-степенна димерна 4-светлина - Lupolo
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерен LED панел стомана 40 см с LED - Liv
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Paulmann 92034 - LED/14W Вградено осветление за окачен таван 230V
Метал, пластмаса, LED лампи
В наличност
Модерна таванна лампа розова 40 см със златен интериор - Drum
Модерни
В наличност
Комплект от 6 вградени или повърхностно монтирани прожектора бели 30 см вкл. LED 3-степенно димиране до топло - Trans
Модерни, LED лампи, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Дизайнерска таванна лампа бяла с LED 3-степенен димер 3-светлина - Pande
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Лампа CLEO 3xE27/24W/230V Ø 40 см сива
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Плафон APP1462
Модерни, индустриални
В наличност
Eglo 99606 - LED таванно осветително тяло SARGINTO LED/6,3W/230V + LED/5,4W
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Японски таванен абажур бял с текстилен абажур - Bida
Кръгъл
В наличност
Комплект от 6 вградени или повърхностно монтирани прожектора бели 14 см вкл. LED 3-степенно димиране до топло с DIP превключвател - Trans
Модерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
Интелигентен плафон бял 29,5 см с LED RGBW IP54 - Siem
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Rabalux 71233 - LED Лампа за окачен таван SHAUN LED/6W/230V Ø 12 см бял
LED лампи, 230V
В наличност
Ecolite LED-WSL-CCT/12W/BI - LED Лампа за окачен таван LADA LED/12W/230V IP44 бял
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Плафониера '80, ø300, бял гланц, 2xE27
Стъкло, LED лампи, 230V
Най-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Brilagi - Електрически уред за улавяне на насекоми 2 x UV лампи / 10 W / 230 V / 60 m²
В наличност
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Огледало за стена, Ø 50 см
⌀ 50 cм, с рамка, модерни
В наличност
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY в кафяво/черно
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе KYOTO 31x60 см матово бял
Овален, мат, ламинат
В наличностБезплатна доставка
Потолен лампион OAK 1xE27/60W/230V дъб Ø 27,5 см
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност