Хубаво.
История на цените
- 29.04.2026 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 4.04.2025 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 25.03.2025 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 24.03.2025 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 21.03.2025 г. - 22,96 € / 44,91 лв.
- 12.06.2024 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 23.52 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Лека форма | Кръгъл |
|---|---|
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Общ светлинен поток | 2380 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 165 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 28 W |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Място | Баня |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 28 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 28 W |
| Стил | Други |
| Series | VESTAS Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Подобни продукти

Brilagi - LED таванно осветително тяло за баня VESTAS LED/28W/230V 3000K IP54
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Brilagi - LED осветително тяло за баня със сензор VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Спалня и дневна, комплекти
В наличност
LED баня таванно осветително тяло AVESTA LED/12W/230V 4000K IP54
LED лампи, 230V
В наличност
Лампа CLEO 2xE27/24W/230V Ø 30 cм бяла
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Полилей Night Sky LED
LED лампи
В наличност
Лампа за таван Viokef Jaxon-Diameter: 13,1 Height: 5 cm.-White
Модерни
В наличност
Brilagi - димируемо LED таванно осветително тяло FALCON II LED/99W/230V Ø 60 cm бяло + дистанционно управление
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Лампа за таван Viokef Jaxon-Diameter: 19,6 Height: 5,3 cm.-White
Модерни
В наличност
Таванна лампа от стомана 80 см с LED с дистанционно управление - Live
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED Плафон за баня LED/24W/230V 3000K IP44 Ø 29,5 см бял
В наличност
плафон 30cm White app641-3c
Модерни, индустриални
В наличност
Osram - LED Лампа за окачен таван SLIM LED/22W/230V 3000K
LED лампи, 230V
В наличност
Таванна лампа от стомана 120 см с LED и дистанционно управление - Liv
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Бяло таванно осветително тяло Roda - Sollux
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
таванна светлина покрив F&H Aldo-дължина: 60 См.
В наличност
Rabalux 3434 - LED таванно осветително тяло LUCAS LED/12W/230V
LED лампи, 230V
В наличност
Лампа за таван ELMARK Lite-Diameter 35 cm.
LED лампи, 230V
В наличност
Детска лампа CLOUD 4xE27/15W/230V бяла
В наличност
Полилей Кръгова Elmark Tracy LED 20W
LED лампи
В наличност
Плафон бял вкл. LED 3-степенно димиране 2700-4000K с Dip Switch - Keane
Модерни, LED лампи
В наличност
Таванна лампа бяла с LED и димер с дистанционно управление - Liv
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
таванна светлина покрив F&H Ratio Circles
Дистанционно управление
В наличност
плафон 50cm White app645-5C
Модерни, кухня
В наличност
Лампа за таван Alpay-Diameter 43 cm.
В наличност
Комплект от 6 вградени прожектора бели 17см с регулируем LED Келвин - Стефани
Модерни, LED лампи, комплекти
В наличност
Модерна таванна лампа бяла 25 см IP44 - Walden
Модерни
В наличност
Brilagi - LED регулируемо осветително тяло POOL SQUARE LED/48W/230V 3000-6000K 50x50 см
Спалня и дневна, комплекти
В наличност
таванна светлина June LED-бял
LED лампи
В наличност
плафон 40cm White APP643-4C
Модерни, индустриални
В наличност
Лампа за таван Kerizio-Diameter 22.5 cm.
LED лампи, 230V
В наличност
Лампа за таван Viokef Tito-21 x 21 x 9
Стъкло, квадратен
В наличност
Таванна лампа бяла 78 см с LED 3-степенна димираща - Rowin
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комод HOPE дъб сонома
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка CLASIC AMBER A60 E27/9W/230V 2200K - Brilagi
E27, LED
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
WMF - Настолен електрически грил LONO 2400W/230V неръждаема стомана
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 65x161 см бежов
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стенна полица KAREN 120x72,2 cm бяла/орех
Мат, от орех
В наличност
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY, бели
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка