
Top Light Metal 40B - LED Плафониера LED/36W/230V 40 см бял
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 28.51 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6,3 W/5,4 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W/65 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1520 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 11,70 W |
| Тип | Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 5,4 W/6,3 W |
| Стил | Други |
| Series | SARGINTO Eglo |
| Производител | Eglo |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Пластмаса, ключ за осветление, атипичен

Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, атипичен



Модерни, LED лампи, комплекти
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, кухня
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна

Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Спалня и дневна, комплекти
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Кръгъл, спалня и дневна, комплекти
В наличност
Метал, модерни
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност

E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност