
Brilagi - LED осветително тяло за баня със сензор VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Спалня и дневна, комплекти
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Технология EYE Comfort - става въпрос за LED крушки, които се произвеждат с първокласно качество. Този тип модул отговаря на строгите критерии на стандарта EyeComfort. Благодарение на LED технологията спестявате до 80 % от разходите за енергия.Осветителното тяло щади и не уморява вашите очи.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Стил | Други |
| Максимална входяща мощност на лампата | 14 W |
| Тип | Лампа |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 14 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 14 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 75 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1100 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | DAWN Philips |
| Производител | Philips |

Спалня и дневна, комплекти
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Кръгъл, спалня и дневна, комплекти
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, кухня
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Пластмаса, ключ за осветление, атипичен

Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, атипичен

Модерни, LED лампи, комплекти
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност

Кръгъл
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи

Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност

E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност