
Бяло таванно осветително тяло Roda - Sollux
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Briloner, който имаме на склад на цена 16.12 и с гаранция от 3 години.
| Форма | Кръгъл |
|---|---|
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 24 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 150 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 2160 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Тип | Лампа |
| Място | Баня |
| Функция | LED технолигия |
| Стил | Други |
| Series | HAGEN Briloner, SPLASH Briloner |
| Производител | Briloner |

Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, кръгъл, в джапанди стил
В наличност
Кръгъл
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи

Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Модерни, кухня
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Кръгъл, спалня и дневна, комплекти
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Спалня и дневна, комплекти
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Метал, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност

E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка