
Модерна таванна лампа бяла с LED и димер - Rondas
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Класическо таванно осветително тяло от опалово стъкло. Крушката не е включена в комплекта.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Тип | Аплик/Лампа |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цокъл | E27 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Стил | Класически |
| Series | UFO Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка


Метал, модерни
В наличност
LED лампи

Стъкло, модерни
В наличност


Метал, 230V, кръгъл
В наличност

Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи

Ретро
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, кръгъл, в джапанди стил
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност

Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

Стъкло, модерни
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност

E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност