
Brilagi - LED Плафониера MOLINA LED/24W/230V дъб Ø 29 см
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Дизайнерско LED таванно осветително тяло. Високо енергоспестяваща LED технология с два вида чипове. Функция за димиране и регулиране на цветната температура. Цветна температура: 3000-6000K. Дистанционното управление е включено в комплекта. Цветът на светлината може да се настрои и с обикновен стенен ключ
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 58 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 3000-6000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 2470 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 170 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 58 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Максимална входяща мощност на лампата | 58 W |
| Series | MODERN Brilagi |
| Производител | Brilagi |

LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
В джапанди стил
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Ориенталски
В наличност
LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличност
Метал, модерни, в джапанди стил
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, дърво
В наличност
Стъкло, ретро
В наличност
Индустриални
В наличност
Ретро
В наличност
Ориенталски
В наличност
Стъкло, кръгъл
В наличност
Ориенталски, в джапанди стил
В наличност
Модерни, LED лампи, квадратен
В наличност
Стъкло, кухня
В наличност

Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Стъкло, ретро
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни, кръгъл
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност

Стъкло
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
