
Top Light Metal 40B + д.у. - LED Димируем плафон LED/51W/230V + д.у. бял
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED таванният панел е идеален не само за офис площи, но и за вашия дом.Трансформаторът е част от пакета.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Офис |
| Стил | Други |
| Тип | LED панел за вграждане |
| Функция | LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Форма | Квадратен |
| Монтажен отвор | 575x575 mm |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 40 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Еквивалент на класическата крушка | 290 W |
| Общ светлинен поток | 4200 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 140 ° |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 40 W |
| Series | ZEUS Ecolite |
| Производител | Ecolite |

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна

Пластмаса, ключ за осветление, атипичен

Модерни, LED лампи, комплекти
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, ключ за осветление, атипичен

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, комплекти
В наличностБезплатна доставка

Пластмаса, LED лампи
В наличност

Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, скандинавски, в джапанди стил
В наличност
Модерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност

Кръгъл
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи

Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност

E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка