
Плафон ANTONIO 3xE14/40W/230V дъб, приспособен към таван
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светилникът отговаря на изискванията EyeComfort - щади и не уморява вашите очи.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Количество в опаковката | 1 |
| Дълбочина на вграждане | 47 mm |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Монтажен отвор | 125x125 mm |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 1300 lm |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 90 W |
| Напрежение | 230 V |
| Форма | Квадратен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Входяща мощност | 12,5 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 12,5 W |
| Ъгъл на лъча | 100 ° |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12,5 W |
| Стил | Други |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 |
| Series | MESON Philips |
| Производител | Philips |

Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ориенталски
В наличност

LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Метал, модерни, в джапанди стил
В наличностМодерни
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Стъкло, ретро
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, дърво
В наличност
Стъкло, кухня
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, ретро
В наличност
Ориенталски, в джапанди стил
В наличност
Ретро
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, кръгъл
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Ориенталски
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Батерии
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Камък
В наличностБезплатна доставка
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка