
25,99 €
50,83 лв.
Полилей Elmark Rego LED
LED лампи, дистанционно управление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Лампата отговаря на изискването EyeComfort - пести и не изморява очите ви.
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W |
|---|---|
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 640 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Тип | Лампа |
| Място | Баня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Стил | Други |
| Series | DORIS Philips |
| Производител | Philips |

LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка

Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност

Малък
В наличност



E27, LED
В наличност
Цифрови будилници
В наличност