
Rabalux 71233 - LED Лампа за окачен таван SHAUN LED/6W/230V Ø 12 см бял
LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен таванен осветител с енергоспестяваща LED технология. Благодарение на степен на защита IP44 е подходящ и за помещения с повишена влажност. Възможност за ръчно превключване между 3 цветни температури - 3000K, 4000K и 6000K. Налични са няколко размера с подходяща мощност. Захранващият блок (драйвер IP20) е включен в комплекта.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Баня |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Стил | Други |
| Форма | Кръгъл |
| Температура на светлината | 4000 K/6000 K/3000 K |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Ъгъл на лъча | 140 ° |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Входяща мощност | 12 W |
| Общ светлинен поток | 960 lm |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W |
| Брой крушки | 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Количество в опаковката | 1 |
| Функция | LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Дълбочина на вграждане | 10 mm |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Монтажен отвор | 155 mm |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Series | LADA Ecolite |
| Производител | Ecolite |

LED лампи, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, кръгъл
В наличност

Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, скандинавски, в джапанди стил
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, комплекти
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED, топла, неутрални
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Спалня и дневна, комплекти
В наличност
Кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи

Стъкло, метал, модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Пластмаса, атипичен, комплекти

Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличност
Стъкло, 230V, кръгъл

Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка