
LED Димируема крушка VINTAGE A60 E27/7W/230V 2700-6500K Wi-fi Tuya
E27, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Immax Neo, който имаме на склад на цена 8.14 и с гаранция от 3 години.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | E27 |
| Цвят на светлината | Студено бяло (5000 - 7000К), Топло бяло (2800 - 3300К), Ежедневно бяло |
| Тип крушка | LED |
| Форма на крушка | Глобус и деко тръба |
| Функция | LED технолигия/TUYA/Димируем |
| Тип | Филамент крушка/LED крушка |
| Цокъл | E27 |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 100000 |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Форма | Глобус |
| Количество в опаковката | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Входяща мощност | 7 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Общ светлинен поток | 806 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Series | FILAMENT Immax |
| Производител | Immax Neo |

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
G4, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност

E14, LED, цветен
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
GU10, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27
В наличност
E14
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Стенни часовници
В наличност

Малък
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Повивалник, висящи
В наличност