
Комплект от 5 LED крушки E27 A60 1W 80lm 2200K
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 11.57 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 95 W |
| Напрежение | 230 V |
| Форма | Глобус |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Винтаж |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Количество в опаковката | 3 |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 9 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1200 lm |
| Тип | LED крушка/Филамент крушка |
| Series | LED BULBS Brilagi, VINTAGE BULBS Brilum |
| Производител | Brilagi |

E27, LED
В наличност
E14, LED, свещ
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност

E27, LED, ретро
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
G4, LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Стенни часовници
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност

Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност