LED Димируема крушка SUPERSTAR E27/20W/230V 2700K - Osram
Спецификации
Затъмняващи сеДа
ЦокълE27
Входяща мощност20 W
Еквивалент на класическата крушка150 W
Температура на светлината2700 K
Общ светлинен поток2452 lm
Индекс на цветопредаване (cri)80 Ra
Ъгъл на лъча200 °
Среден живот на ресурса25000 h
Брой цикли на превключване100000 ON/OFF
Количество в опаковката1
Напрежение230 V