Комплект от 3 LED крушки от рециклирана пластмаса A100 E27/14W/230V 2700K - Osram
Тип крушкаLED
Еквивалент на класическата крушка100 W
Напрежение230 V
ФормаГлобус
Индекс на цветопредаване (cri)80 Ra
Количество в опаковката3
Цвят на светлинатаТопло бяло
Ъгъл на лъча200 °
Среден живот на ресурса15000 h
Брой цикли на превключване100000 ON/OFF
ЦокълE27
Входяща мощност14 W