
Комплект от 3 LED крушки от рециклирана пластмаса A100 E27/14W/230V 2700K - Osram
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Лампа с възможност за настройка на цвета на светлината: 2700- 6500K. Лампата може да се управлява чрез мобилно устройство, свързано с WiFi, чрез приложението TUYA smart, което може да бъде изтеглено на платформите Android и iOS.QR код за изтегляне на приложението можете да намерите в галерията.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | E27 |
| Тип крушка | LED |
| Функция | Смарт осветление/LED технолигия/Димируем |
| Тип | LED крушка/Филамент крушка |
| Стил | Винтаж |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E27 |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Входяща мощност | 7 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Общ светлинен поток | 806 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 12500 |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Series | ZA Polux, TUYA Smart Polux |
| Производител | Polux |

E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
E27, LED, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
LED, цветен, GU5,3
В наличност
G4, LED
В наличност
G4, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, свещ
В наличност
E27, LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Стенни часовници
В наличност

Малък
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Повивалник, висящи
В наличност