
Комплект от 5 G9 LED лампа с нажежаема жичка 2.5W 240lm 2300K
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя NEDES, който имаме на склад на цена 4.55 и с гаранция от 3 години.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | E27 |
| Тип крушка | LED |
| Тип | Филамент крушка/LED крушка |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 7,5 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1060 lm |
| Функция | LED технолигия/Димируем |
| Еквивалент на класическата крушка | 75 W |
| Напрежение | 230 V |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF |
| Форма | Глобус |
| Ъгъл на лъча | 330 ° |
| Стил | Винтаж |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Series | LED FILAMENT BULB Nedes, A60 FILAMENT Nedes |
| Производител | NEDES |

LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Стенни часовници
В наличност

E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност