
LED Крушка G24D-3/11W/230V 4000K - Aigostar
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 6.57 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 15 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 100 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1510 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 7500 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | BULB E27 Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

LED
В наличност

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Халогенни крушки
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Малък
В наличност

Среден
В наличност
E27, LED
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
LED ленти
В наличност