
Комплект от 2 димируеми LED крушки G9 с 3 степени на димиране, опал, 4.5W, 500lm, 4000K
LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя MAXLED, който имаме на склад на цена 2.85 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | GU10 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Входяща мощност | 8 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 710 lm |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W |
| Напрежение | 230 V |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 100 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Цокъл | GU10 |
| Series | BULBS GU10 Maxled |
| Производител | MAXLED |

LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, халогенни крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност

GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка