
Immax NEO 07712L - LED RGB+CCT Димируема крушка NEO LITE E27/9W/230VWi-FiTuya
E27, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Умна димируема LED крушка - работи на безопасна и надеждна безжична комуникация чрез Wi-Fi. Изберете от 16 милиона цвята, благодарение на функцията RGB, а LED технологията спестява до 80% от разходите за енергия. Регулируема температура: 2700K до 6500K. Свържете до няколко крушки и осветителни тела във вашия дом и бъдете господар на светлината - можете да избирате от много цветови комбинации или просто да определяте температурата на цвета на светлината. Крушката е съвместима с iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri Shortcuts, Google Assistant. Стойностите на тази крушка отговарят на класическа крушка с мощност 25 W. Immax NEO PRO работи на глобалната платформа Tuya, която може да интегрира всички устройства в едно управляемо цяло. Освен осветление и много елементи на умния дом, тя е способна да управлява и охранителни елементи като аларми, камери и различни охранителни сензори. Приложението поддържа езика, който обикновено използвате на телефона си.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | GU10 |
| Тип крушка | LED |
| Температура на светлината | 6500 K/2700 K |
| Функция | TUYA/LED технолигия/Димируем |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Тип | LED крушка |
| Цокъл | GU10 |
| Входяща мощност | 4,8 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W |
| Общ светлинен поток | 400 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 100000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Студено бяло |
| Series | NEW STRIPS AND BULBS Immax Neo |
| Производител | Immax Neo |

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, цветен, GU5,3
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
G4, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14
В наличност

Комплекти
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Стенни часовници
В наличност
Малък
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Овален, мат, ламинат
В наличностБезплатна доставка