
LED магнитен модул LED/12W/230V Ø 12,5 cm 2700/3000/4000/5000/6500K
LED, цветен, енергоспестяващи крушки
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Направете живота си по-приятен с интелигентните продукти на AIGOSTAR. Икономия на енергия и грижа за околната среда, ефективно подобряване на качеството на живот и удовлетворяване на различни нужди на клиентите, които всеки потребител може да се наслади с интелигентно осветление. Приемете високоефективен LED източник на светлина, с добро цветопредаване, висока яркост, икономия на електроенергия и екологична устойчивост. Възможност за промяна на цвета на светлината от топла до студена бяла. Управление чрез приложението AigoSmart (за iOS и Android). Свържете интелигентния си мобилен телефон с крушката чрез Bluetooth. Съвместим с Amazon Alexa и Google Assistant.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Функция | LED технолигия/Bluetooth/Управление чрез телефон |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 806 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 7500 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Стил | Винтаж |
| Тип | Филамент крушка/LED крушка |
| Series | GOLD BULB Aigostar, BULB E27 Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

LED, цветен, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност

LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност

E27, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка