
Комплект от 5 GU10 50mm димируеми LED крушки прозрачни 4.9W 500 lm 2700K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Източникът на светлина е изработен от рециклирани пластмаси и допринася за намаляване на емисиите на CO2 и отпадъците на сметищата. Минимално 40% от използвания рециклиран пластмасов материал (от общото тегло на пластмасата). При производството се изисква по-малко CO2. Добро качество на светлината, индекс на цветопредаване Ra: ≥ 80; постоянна цветова температура. Ниска консумация на енергия.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 14 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1521 lm |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 100 W |
| Напрежение | 230 V |
| Брой цикли на превключване | 100000 ON/OFF |
| Форма | Глобус |
| Ъгъл на лъча | 200 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Series | RECYCLED BULBS Ledvance |
| Производител | Osram |

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, рефлекторни крушки
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност

С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
E27, LED, затъмняващи се
В наличност