
Комплект от 3 LED димируеми крушки Philips Hue WACA E27/8W/230V 2200-6500K
E27, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Създайте перфектна атмосфера с димируемите осветителни тела Philips Hue. Енергоспестяващо осветление, което може да се управлява дистанционно и ще ви помогне да създадете идеални светлинни условия, съобразени с вашите предпочитания, дейност или настроение. Стартов комплект Hue за вашия първи умен дом. Комплектът съдържа свързващо устройство Hue Bridge и 2x LED RGBW крушки Philips Hue White And Color Ambiance Essentials с цокъл E27. Регулируеми нюанси на бялата светлина в диапазон на цветова температура 2200-6500K и възможност за избор до 16 милиона цвята (функция RGB). Насладете се на изключително плавно затъмняване на бялата светлина и 16 милиона цвята с най-високо качество, благодарение на серията Hue White And Color Ambiance. Преминавайте от тъмни нива на приглушено осветление към ярка, приятна бяла светлина. Можете да използвате също предварително зададени режими за различни дейности: Енергизиращ, Концентрация, Четене и Релакс. Управление чрез приложение чрез Bluetooth и ZigBee - контролирайте до 10 крушки с помощта на смартфон или таблет или използвайте системата Amazon Alexa и управлявайте светлините с гласа си. При използване на Hue Bridge вашият лимит се увеличава до 50 възможни свързани устройства. Просто сдвоете осветителните тела Hue с всяко съвместимо устройство Amazon Echo или Google Home и се насладете на удобството да управлявате интелигентните светлини само с гласа си. Така бързо създавате желаната атмосфера в помещението. Благодарение на LED технологията спестявате до 80 % от разходите за енергия. Съвместим със системите Amazon Alexa и Apple Homekit. Повече информация за HUE системата ще намерите в нашата статия.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | E27 |
| Тип крушка | LED |
| Светлини с rgb | Да |
| Ecologic | Да |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 8 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 2200-6500 K |
| Общ светлинен поток | 806 lm |
| Тип | LED крушка/Стартов пакет |
| Функция | RGB/LED технолигия/Димируем |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Напрежение | 230 V |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Количество в опаковката | 2 |
| Series | ESSENTIAL Philips HUE |
| Производител | Philips |

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
