
Комплект от 5 GU10 50mm LED крушки прозрачни 4.5W 360 lm 2700K
GU10, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Osram, който имаме на склад на цена 17.36 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | GU10 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Цокъл | GU10 |
| Входяща мощност | 4,3 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 350 lm |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W |
| Напрежение | 230 V |
| Брой цикли на превключване | 100000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 36 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Количество в опаковката | 5 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Series | LED BULBS GU10 Osram |
| Производител | Osram |

GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
E27, затъмняващи се, ECOlogic
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Мат, от орех
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност

Малък
В наличност
230V
В наличност