
Димируема индустриална крушка GU10/18W/230V 3000K CRI 100 - Brilagi
GU10, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Крушка за индустриална употреба, неподходяща за домашна употреба.
| Тип контакт | GU10 |
|---|---|
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Тип | Крушка за тежки условия/Халогенна крушка |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 100 |
| Функция | Димируем |
| Цокъл | GU10 |
| Входяща мощност | 42 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W |
| Температура на светлината | 2800 K |
| Общ светлинен поток | 350 lm |
| Ъгъл на лъча | 38 ° |
| Среден живот на ресурса | 2000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | HALOGEN MR16 |
| Производител | NBB |

GU10, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27
В наличност
E27
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, Тип G9, ECOlogic
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка



Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
⌀ 60 cм
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност