
Комплект от 5 димируеми LED крушки GU10 черни 6W 500lm 2700K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя V-Tac, който имаме на склад на цена 3.93 и с гаранция от 3 години.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | GU10 |
| Тип крушка | LED |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Функция | Димируем/LED технолигия |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Напрежение | 230 V |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цокъл | GU10 |
| Входяща мощност | 6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 445 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 110 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Тип | LED крушка |
| Series | LED BULB V-Tac |
| Производител | V-Tac |

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност

GU10, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Детски люлки
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
⌀ 70 cм, с рамка, модерни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка