
LED Крушка G9/3W/230V 4000K 100°
LED, енергоспестяващи крушки
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя EMOS, който имаме на склад на цена 5.33 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | GU10, MR16 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 535 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 100 ° |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Брой цикли на превключване | 30000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Цокъл | GU10 |
| Входяща мощност | 3 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W |
| Series | LED BULBS Emos |
| Производител | EMOS |

LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Флуоресцентни тръби
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, E40
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, GU5,3
В наличност
G4, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



E27, LED
В наличност

Цифрови будилници
В наличност