
Комплект от 5 GU10 50mm димируеми LED крушки прозрачни 4.9W 450 lm 2700K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Kobi, който имаме на склад на цена 4.09 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | GU10 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Цокъл | GU10 |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Входяща мощност | 4 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 320 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 38 ° |
| Среден живот на ресурса | 10000 h |
| Брой цикли на превключване | 10000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | BULBS GU10-MR11 |
| Производител | Kobi |

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност

GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
Малък
В наличност
230V
В наличност

Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Среден
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
E27, LED
В наличност