
22,31 €
43,63 лв.
Brilagi - Екстериорен аплик MATERA 2xGU10/30W/230V сив IP54
Стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 18.18 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цвят | Сив |
| Стил | Други |
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност





Със сензор за движение, стенни лампи
В наличност

Пластмаса
В наличностБезплатна доставка

Пластмаса
В наличност



Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност

230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност

Стенни лампи
В наличност
Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност

Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност

230V
В наличност

Стоящи светлини
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
Среден
В наличност

230V
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка