
40 €
78,23 лв.
Външно осветително тяло с възможност за включване ø 9 cm Ubangi - Trio
Наземни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Елегантен стенен осветител.Поради по-високата степен на защита IP е подходящ за външна употреба.Крушката не е включена в комплекта.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Напрежение | 230 V |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Защита срещу проникване | IP33 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Цокъл | E27 |
| Брой крушки | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Стил | Старинен |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Място | Спалня |
| Series | ERBA BIS Argon |
| Производител | Argon |

Наземни светлини
В наличност

Е слънчева
В наличност

Дърво
В наличност

12V
В наличност
Дърво
В наличност
Пластмаса
В наличност




Е слънчева
В наличност
Бронз
В наличност
Пластмаса
В наличност


Метал
В наличност
Дърво
В наличност


Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка

Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност
Е слънчева
В наличност

Пластмаса
В наличност
230V
В наличност
Пластмаса
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Малък
В наличност

Среден
В наличност
E27, LED
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
LED ленти
В наличност