Красивa верижка
Хубав цвят на светлината – топло бяло.
Идеален за външна декорация.
Нищо
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външен декоративен вериг с LED крушки. Брой крушки: 25 (G40, E12, 0,8W, 30 lm). Цвят на светлината: 3000K (топло бяло). Разстояние между крушките: 60 см. Дължина на осветената част: 15 м. Дължина на захранващия кабел: 5 м. Верижките могат да бъдат свързани помежду си, макс. 3 бр. (3x 15м + 5м). Цвят на кабела: черен. Степен на защита: IP44 (за външна и вътрешна употреба). Крушките могат да бъдат демонтирани и заменени, в комплекта са включени 2 бр. резервни крушки.
| Тип щепсел | F |
|---|---|
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,36 W |
| Тип | Екстериорни лампички/Коледни лампички |
| Стил | Декоративен |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цокъл | E12 |
| Брой крушки | 25 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Входяща мощност | 0,36 W |
| Общ светлинен поток | 750 lm |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W |
| Функция | LED технолигия |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Напрежение | 24 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Series | GIRLANDA Brilagi, TOP GIRLANDS |
| Производител | Brilagi |
Отзиви на потребителите
Красивa верижка
Хубав цвят на светлината – топло бяло.
Идеален за външна декорация.
Нищо
Напълно отговаря на моите представи и изисквания.
Приятна светлина под перголата.
Нищо





Със сензор за движение
В наличност


Е слънчева
В наличност






Стенни лампи, 230V
В наличност

Със сензор за движение
В наличност
Стенни лампи
В наличност

230V
В наличност




230V, пластмаса
В наличностБезплатна доставка







Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
Среден
В наличност
230V
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка

