
69,83 €
136,58 лв.
Brilagi - Външна лампа с 2 SCHUKO контакта 1xG9/11W/230V IP44 черна
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 35.54 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Стоящи светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Екстериорен стълб с контакт/Екстериорна лампа |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | E14 |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Тип щепсел | F |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Series | OUTDOOR SOCKET Brilagi |
| Производител | Brilagi |

230V
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност
Е слънчева
В наличност


Със сензор за движение
В наличност



Бронз, 230V
В наличност

Е слънчева
В наличност
230V
В наличност
Е слънчева
В наличностБезплатна доставка
Е слънчева
В наличност

Наземни светлини, 230V
В наличност




Стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса, дърво
В наличностБезплатна доставка

Е слънчева
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност

Със сензор за движение
В наличност

Пластмаса

230V
В наличност
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Батерии
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Камък
В наличностБезплатна доставка
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка