Красиво и през деня
Топчетата пристигнаха откъснати, трябва да се залепят.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Соларна гирлянда с малки сферични лампички придава вълшебна атмосфера на вашата градина, тераса или балкон.8 режима на осветление.Брой LED диоди: 200.Цвят на светлината: топло бяло.Диаметър на топчето: 2,3 cm.Разстояние между светлинните източници: 13,5 cm. Вградена батерия: Ni-MH, 800mAh, 1,2V.Време на светене: 6 - 7 h.
| Соларно | Да |
|---|---|
| Тип | Соларна лампа/Екстериорни лампички/Декорации |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Напрежение | 1,2 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Стил | Декоративен |
| Капацитет | 800 mAh |
| Жавот на батерията | 7 h |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Series | GIRLANDA Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Отзиви на потребителите
Красиво и през деня
Топчетата пристигнаха откъснати, трябва да се залепят.

Със сензор за движение, е слънчева
В наличност



Със сензор за движение
В наличност



Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност


Стенни лампи, 230V, метал
В наличност





Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност


Стенни лампи, 230V
В наличност



Наземни светлини, пластмаса, диаметър
В наличностБезплатна доставка

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса, дърво
В наличностБезплатна доставка
Със сензор за движение, 230V
В наличност


Е слънчева
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стенни часовници
В наличност
Малък
В наличност


E27, LED
В наличност
С проекция на времето, квадратни, цифрови будилници
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка