
Външна стенна лампа черна с LED IP54 със соларен сензор за движение - Floody
Със сензор за движение
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Соларна верига под формата на малки топчета ще внесе вълшебна атмосфера във вашата градина, тераса или балкон. 8 режима на осветление. Брой LED диоди: 200. Цвят на светлината: топло бял. Диаметър на топчето: 1,8 cm. Вграден акумулатор: Ni-MH, 800 mAh, 1,2V. Време на светене: 6 - 7 h. Време за зареждане: 6 h.
| Соларно | Да |
|---|---|
| Тип | Декорации/Соларна лампа/Екстериорни лампички |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Входяща мощност | 12 W |
| Капацитет | 800 mAh |
| Жавот на батерията | 7 h |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Напрежение | 1,2 V |
| Стил | Декоративен |
| Series | GIRLANDA Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Със сензор за движение
В наличност

Пластмаса




Със сензор за движение
В наличност
Е слънчева
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност

Със сензор за движение
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност








Е слънчева
В наличност






Пластмаса
В наличностБезплатна доставка



Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност


С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност

230V
В наличност