
Външна стенна лампа антрацит с датчик за движение IP44 - Emmerald 1
Пластмаса
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 20.96 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Основен материал за външно осветление | Метал |
| Цвят | Черен |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 6 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Общ светлинен поток | 420 lm |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Форма | Квадратен |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Стил | Други |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Пластмаса
В наличност

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност


Таванни светлини, 230V, метал
В наличност








Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Наземни светлини, метал, пластмаса
В наличност
Наземни светлини, 230V, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност



Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност


Стенни лампи, 230V, метал
В наличност

Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка
