
Brilagi - LED външна стенна лампа FLAREBOX LED/8W/230V черна IP65
Стенни лампи, 230V, метал
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 20.25 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Основен материал за външно осветление | Метал |
| Цвят | Сив |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 4 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 260 lm |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W |
| Форма | Квадратен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4 W |
| Производител | Brilagi |

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Със сензор за движение
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност

Със сензор за движение
В наличност
Пластмаса
В наличност



Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност


Стенни лампи, 230V, метал
В наличност

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност


Със сензор за движение
В наличност


Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност


Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност





Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност