
Nordlux - Външен стенен осветител LUCHY 1xE27/10W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Икономично соларно LED стенна лампа, която се зарежда със слънчева енергия и няма разходи за експлоатация. Подходяща за осветление на домове, външни пространства или за акцентиране на сгради. Стенната лампа създава красив светлинен ефект и позволява регулиране на ъгъла на светлинния лъч нагоре и надолу по желание. Лесен монтаж. Сензор за здрач. Технически параметри: Размери: 155 x 100 x 92 мм. Соларен панел: монокристален силиций 5V/0,9W x 3. Вградена батерия: литиево-железо-фосфатна батерия 18650, 3,2V 1300 mAh. Тип LED: COB 1x 2 бр. LED. Време за зареждане: 4-5 часа. Работно време: 8-10 часа (зависи от заряда на батерията). Степен на защита: IP54. Цветна температура: 3000-3500K.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Основен материал за външно осветление | Метал |
| Соларно | Да |
| Тип | Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология/Сензор за здрач, LED технолигия/Соларна технология/Сензор за здрач, LED технолигия/Соларна технология/Сензор за здрач, LED технолигия/Соларна технология/Сензор за здрач, LED технолигия/Соларна технология/Сензор за здрач, LED технолигия/Соларна технология/Сензор за здрач, LED технолигия/Соларна технология/Сензор за здрач, LED технолигия/Соларна технология/Сензор за здрач, LED технолигия/Соларна технология/Сензор за здрач, LED технолигия/Соларна технология/Сензор за здрач, LED технолигия/Соларна технология/Сензор за здрач, LED технолигия/Соларна технология/Сензор за здрач |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| Общ светлинен поток | 40 lm, 40 lm, 40 lm, 40 lm, 40 lm, 40 lm, 40 lm, 40 lm, 40 lm, 40 lm, 40 lm, 40 lm |
| Капацитет | 1300 mAh, 1300 mAh, 1300 mAh, 1300 mAh, 1300 mAh, 1300 mAh, 1300 mAh, 1300 mAh, 1300 mAh, 1300 mAh, 1300 mAh, 1300 mAh |
| Жавот на батерията | 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h |
| Напрежение | 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Температура на светлината | 3000-3500 K, 3000-3500 K, 3000-3500 K, 3000-3500 K, 3000-3500 K, 3000-3500 K, 3000-3500 K, 3000-3500 K, 3000-3500 K, 3000-3500 K, 3000-3500 K, 3000-3500 K |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

230V
В наличностБезплатна доставка

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност

230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

230V
В наличност

230V
В наличност
Със сензор за движение, е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност