Модерен дизайн и висока яркост
История на цените
- 28.04.2026 г. - 45,45 € / 88,89 лв.
- 30.03.2025 г. - 45,45 € / 88,89 лв.
- 18.02.2025 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 17.12.2024 г. - 34,72 € / 67,91 лв.
- 17.10.2024 г. - 45,45 € / 88,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 32.92 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Стил | Други |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 12 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Общ светлинен поток | 1150 lm |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 80 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Форма | Правоъгълен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Series | BRICKY Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Подобни продукти

Матово черно LED осветление за стена (дължина 60 см) Gianni - Trio
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна

Индустриална външна стенна лампа черна 38 см вкл. LED IP65 - Hannah
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Дизайнерски правоъгълен стенен аплик черен 35 см - Houx
В наличност
Brilagi - LED външно стенно осветително тяло TRIANGLE LED/42W/230V черно IP65
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Черна LED затъмняваща се стенна лампа ø 15 cm Asteria Wall Short – UMAGE
Ключ за осветление, спалня и дневна

Модерна външна стенна лампа черна 17,5 см с LED IP65 - Batt
Модерни, LED лампи
В наличност
Комплект от 4 модерни стенни лампи черни - Transfer
Модерни
В наличност
LED стенна лампа в лъскаво сребристо Mattimo – Trio
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна

Стенна лампа в бяло-сребърен цвят Locus - Markslöjd
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Стенна лампа стомана 41,5 см с LED IP44 - Jerre
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Стенна лампа черна с LED и сензорен димер акумулаторна - Joris
Модерни, LED лампи
В наличност
Комплект от 2 модерни стенни лампи черни - Otan
Модерни
В наличност
LED стенна лампа в месингов цвят Cuadro – Trio
Модерни, LED лампи, ключ за осветление

Модерна външна стенна лампа черна 11,5 см с LED IP65 - Batt
Модерни, LED лампи
В наличност
Интелигентен стенен аплик дъбов дървен с WI-FI G9 - Transfer
Дърво
В наличност
Модерна външна стенна лампа тъмнозелена 17,5 см вкл. LED IP65 - Batt
Модерни, LED лампи
В наличност
Аплик Gold 60cm APP834-1W
В наличност
Стенно външно осветително тяло (височина 18,5 cm) Elbe – Trio
Стенни лампи
В наличност
Sollux SL.0566 - Аплик ORBIS 1 1xG9/40W/230V антрацит
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метална LED затъмняваща се стенна лампа в сребрист цвят Omni Wall – UMAGE
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED стенно външно осветително тяло със сензор за движение (височина 10 cm) Talent – Reality
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна

Индустриален стенен аплик стомана IP44 - Shell
Модерни, индустриални
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна IP44 - Latina
Стъкло, модерни
В наличност
Модерна стенна лампа тъмен бронз с LED и димер за докосване, акумулаторна - Joris Groove
Модерни, LED лампи
В наличност
Brilagi - LED стенен аплик ANTHONY 1xE14/40W/230V дъб орех/бял
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Briloner 2078-011 - Спот аплик SPOTLIGHT 1xE27/25W/230V бежов
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Матово черно LED осветление за стена (дължина 60 см) Lino - Trio
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Дизайнерски удължен стенен аплик черен 60 см - Houx
В наличност
Модерна стенна лампа черна 30 см вкл. LED CCT IP54 - Vanya
Модерни, LED лампи
В наличност
Бяла/златна стенна лампа Menton – Markslöjd
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Черна LED стенна лампа PANDELLA 1 – EGLO
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Стенна лампа от стомана 62 см с LED IP44 - Jerre
LED лампи
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Стенна полица KAREN 120x72,2 cm бяла/орех
Мат, от орех
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Дигитален часовник с аларма и термометър 230V/1xCR2032
Цифрови будилници
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY, бели
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка CLASIC AMBER A60 E27/9W/230V 2200K - Brilagi
E27, LED
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност