
Rabalux 3644 - LED осветление за картина PICTURE LIGHT 2xG9/2W/230V
Ключ за осветление, спалня и дневна, горните снимки
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 24.38 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна, Над снимки |
| Цокъл | E14 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Стил | Други |
| Брой крушки | 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Лампа за картина |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Series | DANAE Brilagi, GATEN Rabalux |
| Производител | Brilagi |

Ключ за осветление, спалня и дневна, горните снимки
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, скандинавски, 230V
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличност

Стъкло, модерни
В наличност
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Стенни часовници
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност


С уред за парене на зеленчуци
В наличност
230V
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка