
55,95 €99,95 €
109,43 лв.195,49 лв.
Модерен стенен аплик черен с LED с USB и превключвател - Ted
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 26.45 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна, Над снимки |
| Стил | Други |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 1000 lm |
| Тип | Лампа за картина |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 42 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8 W |
| Цокъл | E14 |
| Входяща мощност | 4 W |
| Series | DANAE Brilagi, GATEN Rabalux |
| Производител | Brilagi |

Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, модерни
В наличност

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Ретро, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

230V
В наличност

LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Метал
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка