
Brilagi - LED външно стенно осветително тяло FLAREBOX LED/4W/230V черно IP65
Метал, модерни, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 21.49 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 480 lm |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 6 W |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi Immax |
| Производител | Brilagi |

Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Метал, модерни, LED лампи

Модерни, LED лампи
В наличност
Ретро, метал, 230V


Метал, пластмаса, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, LED лампи

Модерни, индустриални
В наличност
Ретро, метал, LED лампи

Модерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличност
230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност

Метал
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка



Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка




Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка