
18,95 €24,95 €
37,06 лв.48,8 лв.
Модерна стенна лампа бяла 20 см със светлинен ефект - Tum
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 24.38 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Стил | Други |
| Тип | Аплик |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Series | TIMPAROSSA Eglo |
| Производител | Eglo |

Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност



Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност

LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност

LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност

Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
LED лампи
В наличност

Модерни
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, горните снимки
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност



Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност